Fuck Rabbit

FuckRabbit.com

Fuck Rabbit-Një Lojë Që Duhet Ta Mbani Sekret

Ka shumë lojëra të çuditshme atje, disa që shfaqin fantazi të cilat janë jashtë zonës së rehatisë së kaq shumë njerëzve. Dhe pastaj ka lojëra si Fuck Rabbit, e cila është e drejtë në skandaloze. Dhe kjo sepse shumica e kësaj loje po përqendrohet në aventurat e çmendura seksuale me Judy Hopps, lepurin sexy lady cop nga animacioni Zootopia. Ky personazh u bë qëllimisht i nxehtë.

Jo vetëm se ajo kishte një trup sexy, me një gomar të ëmbël të ngushtë dhe një bisht të bukur lepur, por ajo gjithashtu ka një personalitet sexy, i cili me siguri ju tregon se ajo e pëlqen atë të përafërt. Dhe ju do të merrni për të qij saj afërsisht në këtë lojë. Shtë një projekt i ri i ri me grafikë të pabesueshme dhe një motor të shkëlqyeshëm lojrash që mund të luhet falas. Lexoni më shumë rreth këtij titulli në rishikimin tonë më poshtë.

Të egra Seks Me Judy Hopps Në Fuck Lepuri

Loja është shumë e drejtë përpara. Ju do të luajë si një kurvar muskuloz me një kar masiv dhe ju do të merrni për të qij Judy Hops në shumë mënyra. Nuk ka një linjë të fortë komploti për këtë lojë, pasi përqendrohet më shumë në veprimin seksual. Por ka një skenar të vogël i cili i jep kuptim tranzicionit midis seancave të qij. Do të provoni kaq shumë gjëra me të. Ajo do të jetë dominuese, hipur kar tuaj në stilin e kundërt cowgirl me bishtin e saj flopping, por ajo gjithashtu do të jetë i nënshtruar, popping up pre e saj për të shpuar nga karin tuaj.

Ajo që unë dua në lidhje me këtë lojë janë aventurat anësore që ju të merrni të ketë. Ka disa karaktere më shumë në lojë të cilat mund të fucked në mes të seancave me oficerin Judy Hops. Këto chicks janë vajza njerëzore, por ata të gjithë veshin kostume slutty lepur, me veshët dhe bishtin.

Loja mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj dhe ajo vjen falas. Nuk ka asnjë pagesë të fshehur dhe nuk kërkohet shkarkim ose regjistrim. Thjesht konfirmoni që jeni mbi moshën 18 vjeç dhe do të jeni gati për të luajtur.

Review Pros

  • Asnjë Regjistrim
  • Lojërat E Shfletuesit
  • Personazhe Të Njohur

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Mundësi Shkarkimi

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me FuckRabbit

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FuckRabbit