Fuck Rabbit

FuckRabbit.com

Ебам Зајакот – Игра Што Мора Да Ја Чувате Тајната

Постојат многу откачени игри таму, некои во кој фантазии кои се надвор од комфорната зона на толку многу луѓе. И потоа постојат игри како Ебам Зајакот, што е директно на скандалозно. И тоа е затоа што поголемиот дел од оваа игра се фокусира на луди сексуални авантури со Џуди Хопс, секси дама полицаец зајак од анимацијата Зоотропола. Тој карактер беше намерно направен за да биде жешко.

Не само што имала секси тело, со сладок цврст задник и симпатична зајачка опашка, таа исто така има секси личност, што сигурно ви кажува дека таа сака грубо. И ќе добиете за да ја ебам грубо во оваа игра. Тоа е нов нов проект со неверојатна графика и одличен гејмерски мотор кој може да се игра бесплатно. Прочитајте повеќе за овој наслов во нашиот преглед подолу.

Див Секс Со Џуди Хопс Во Ебам Зајак

Играта е прилично едноставна. Ќе играат како мускулест обетка со масивен дик и ќе добиете за да се ебам Џуди Хопс во толку многу начини. Не постои силна парцела линија за оваа игра, како што се фокусира повеќе на секс акција. Но има мало сценарио кое дава смисла на транзицијата помеѓу ебените сесии. Ќе се обидете многу со неа. Таа ќе биде доминантната, ќе ти го јава курот во обратна каубојка стил со опаш на опашката, но исто така ќе биде и покорна, ќе го испука нејзиниот задник за да биде дупчат од твојот кур.

Она што ми се допаѓа за оваа игра се страна авантури што ќе добиете да имаат. Има уште неколку ликови во играта кои можат да бидат заебани помеѓу сесиите Со полицајката Џуди Хопс. Овие пилиња се човечки девојки, но сите носат костуми на зајачки курви, со уши и опашки.

Играта може да се игра директно во вашиот прелистувач и тоа доаѓа бесплатно. Нема скриени плаќање и не е потребно преземање или регистрација. Само потврдете дека сте над 18 години и ќе бидете подготвени да играте.

Преглед На Добрите

  • Нема Регистрација
  • Прелистувач Игри
  • Познати Ликови

Преглед Лошите Страни

  • Без Опции За Преземање

Повеќе Страници Слични На FuckRabbit

Приказ На Повеќе Игри
Посета FuckRabbit