Wankalot

Wankalot.com

Lojëra Të Pakufizuara Për Të Rritur Në Wankalot

Wankalot po vjen me disa nga lojërat më të reja në internet, të gjitha të ndërtuara NË HTML5. Grafika e pabesueshme e këtyre lojërave do t'ju bëjë të mendoni se po shikoni një film kur në fakt do të shijoni një lojë komplekse dhe emocionuese. Të gjitha lojërat mund të luhen direkt në shfletuesin tuaj, pa marrë parasysh nëse po zgjidhni të hyni në sit nga kompjuteri ose nga ndonjë pajisje celulare. Dhe lojërat që po vijnë në këtë faqe janë të mahnitshme.

Para së gjithash, ju keni lojra parodi, të cilat po vijnë me të gjitha personazhet që ju keni kërkuar ndonjëherë për të parë në skenarët keq. Ne po flasim babes famshme nga filma, seri TELEVIZIVE, video games rrjedhë, dhe madje edhe anime famshme apo karikaturat. Një tjetër kategori e madhe e lojrave në këtë faqe janë ato që po vijnë me karaktere të famshëm të famshëm. Ju do të merrni për të qij Jennifer Lawrence, Emilia Clarke dhe Madje Edhe Scarlet Johannsson në disa nga këto lojëra. Nëse ju pëlqen aventura dhe ndërtimi i personazheve, do të gjeni edhe disa lojëra porno RPG në këtë koleksion. Për më tepër, ka edhe disa lojëra me shumë lojtarë të gatshëm për t'ju zhytur në një botë ngërçi dhe aventure.

Ajo që unë gjithashtu dua në lidhje me këtë faqe interneti është seksioni gay dhe trans games. Wankalot është një nga faqet më gjithëpërfshirëse të lojrave për të rritur. Pa marrë parasysh seksualitetin tuaj, ju me siguri do të gjeni lojë që do të bëjë që ju sperma sonte. Pra, ndiqni lidhjen tonë, konfirmoni ditën tuaj të lindjes dhe më pas lëreni veten të rrëmbyer nga kjo mrekulli virtuale e keqe.

Review Pros

  • Lojëra Pornografike Të Famshëm
  • XXX Paroditë
  • Multiplayer XXX Gameplay

Rishikimi Cons

  • Disa Lojëra Janë Ende Në Beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me Wankalot

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito Wankalot