The Game of Bone

gameofbones.net

Loja E Kockave: Intro

Në këtë artikull unë jam gati për të shqyrtuar një nga lojërat më të mëdha që kam luajtur ndonjëherë. Emri i saj është Loja E Kockave. Siç mund ta imagjinoni, kjo lojë seksi është një parodi e bërë pas serialit famëkeq TELEVIZIV Të quajtur Game of Thrones. Tani, e di që industria e pornografisë njeh një evolucion të madh këto ditë, por unë jam absolutisht në shok kur gjeta disa nga këto lojëra seksi hardcore që përfshijnë grafikë të shkëlqyeshëm dhe skena të shkëlqyera seksi. Pjesa e bukur në pornografi këto ditë është se mund të jetë interaktive. Tani mund të bashkëveproni me pornostaret tuaja të preferuara dhe të ndiheni sikur në të vërtetë po i ndyrë. Filmat pornografikë 3d dhe videot seksuale të realitetit virtual tani janë risia më e fundit kur bëhet fjalë për pornografinë dhe lojërat seksuale gjithashtu mund t'ju ofrojnë atë ndjenjë. Loja E Kockave është një nga ato lojëra që ju lejojnë të zgjidhni se cili karakter do të dëshironit të qij, sa shpejt dhe në çfarë pozicioni. Ju mund ta bëni këtë duke përdorur vetëm një dorë për të bërë disa klikime dhe ju keni dorën tjetër të lirë për të goditur karin tuaj në këto skena të mahnitshme seksi hardcore në Lojën E Kockave.

Loja E Kockave: fillimi

Që nga momentet e para kur hyni në këtë lojë, tashmë ka imazhe seksi hardcore që ekzekutohen në sfond. Ju duhet t'i përgjigjeni disa pyetjeve para se të luani Lojën E Kockave dhe ata thjesht duan t'ju bëjnë të ndiheni rehat ndërsa e bëni atë. Para së gjithash, ju duhet të jeni mbi 18 vjeç në mënyrë që të luani këtë lojë pornografike. Thjesht duhet të verifikoni moshën tuaj sepse asnjë fëmijë nuk duhet të hyjë dhe të luajë. Loja E Kockave ju paralajmëron që në fillim se ajo që do të luani mund të ndikojë në jetën tuaj personale. Kjo është loja më e varur seksuale që keni përjetuar ndonjëherë dhe duhet të pajtoheni me këtë. Ai gjithashtu përfshin seks agresiv, fetish seksi hardcore dhe pornografi herë pas here të dhunshme. Këto janë disa fakte që mund të ofendojnë disa njerëz dhe ata thjesht duhet të jenë të sigurt se e dini se çfarë do të eksploroni. Nëse jeni një lojtar, ju e doni pornografinë dhe paroditë e lojërave seksuale janë gjëja juaj, atëherë ju jeni padyshim në vendin e duhur. Gjëja më e mirë për Lojën E Eshtrave është se ajo përfshin shumë më tepër sesa vetëm një lojë seksi.

Loja E Eshtrave: çfarë ofron

Kur të hyni për Herë të parë Në Lojën E Eshtrave do të gjeni në faqen kryesore disa nga lojërat e lates të shtuara, sepse ka mijëra lojëra xxx brenda. Shumica e tyre kanë disa komente nga njerëzit që i kanë luajtur më parë. Ju mund të bëni zgjedhjen tuaj duke lexuar rishikimet dhe të vendosni se çfarë ju përshtatet më shumë. Loja E Eshtrave përfshin qindra lojëra hardcore vetëm nga një kategori e vetme e quajtur hentai. Kur kontrollova për herë të parë këtë kategori u shtanga. Nuk mund t'u besoja syve kur pashë se sa lojëra Loja E Eshtrave arriti të mblidhej vetëm në një vend të vetëm. Nëse keni dëgjuar Për Fuck Town, më lejoni t'ju them se ata kanë të gjitha lojrat nga kjo seri. Dhe kjo nuk është gjithçka. Në fakt, adultgames nuk është gjithçka që Lojërat E Eshtrave mund t'ju ofrojnë. Nëse vendosni të shfrytëzoni rastin dhe të shkoni për të, do të keni mundësinë të eksploroni shumë më tepër materiale pornografike sesa mund të trajtoni.

Loja E Eshtrave: tiparet

Loja E Eshtrave u ofron përdoruesve të saj mundësinë për të eksploruar qindra filma pornografikë. Këto janë skena të plota seksi me një fund të lumtur që funksionojnë jashtëzakonisht mirë në ekran të plotë. Një cilësi të mahnitshme kanë edhe filmat porno me gjatësi të plotë brenda Lojës Së Bones. Po, ju lexoni mirë. Ata ju ofrojnë edhe disa titullin e plotë-length seks video me pornstars mrekullueshëm duke vepruar si Rita Faltoyano. Dhe ata nuk ndalen këtu. Ju mund të eksploroni edhe disa filma pornografikë të animuar hardcore brenda kategorisë 3d toons. Një tipar që më tërhoqi vëmendjen ndërsa isha brenda ishte Ai HustleTown. Kjo është në të vërtetë një lojë seksi që përfshin një lojë shumë më të gjatë se shumica e lojërave. Ju jeni atje një gangster që u lirua kohët e fundit nga burgu. Ju duhet të ndërtoni tani perandorinë tuaj përsëri duke përdorur drogë, armë dhe shumë seks. Kjo lojë porno kërkon disa aftësi lojrash dhe mund të duhen orë për të luajtur, por ia vlen plotësisht sapo të arrini në pjesën pornografike. Lojërat E Eshtrave ju ofrojnë anëtarësime falas në disa faqe pornografike ku mund të kënaqeni.

Loja E Eshtrave: Disa tituj brenda

Tani do të doja të përmendja edhe disa tituj të lojërave për të rritur që mund të luani brenda Lojës Së Eshtrave. Unë do të doja të shkoj me paroditë që ju mund të gjeni dhe këto janë Lojë E Kurva, Grand Fuck Auto, Bota E Artizanatit Lavire, ose Call of Booty. Unë zgjodha për të luajtur Lojë E Kurva nga të gjithë ata dhe kam dashur këtë lojë të vogël hardcore seksi. Ai përfshin kështjellën dhe mbretëreshën tuaj që duhet të mbrohet nga ju. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni trupa para pushtuesve jashtë kështjellës në radhë të parë dhe brenda në të dytën. Tani, pjesa më e mirë e kësaj loje seksi është se pa marrë parasysh se çfarë bëni, mbretëresha juaj gjithmonë merr fucked. Dhe ajo e do atë. Nëse nuk arrini ta mbroni atë, ajo merr fucked nga djali i keq. Nëse keni sukses ajo merr pidhi e saj të ëmbël fucked nga djalë i mirë. Më lejoni t'ju them se ju keni një dorë të lirë, ndërsa ju të luajnë për të shijuar veten, sepse ajo grua bjonde me të vërtetë e di se si të dështoj. Me të gjitha detajet që ju dhashë, besoj se i keni bërë vetes një ide mjaft të mirë se për çfarë bëhet fjalë dhe tani mund të ndaloni së shikuari pornografi dhe ta provoni këtë vend të mahnitshëm.

Review Pros

  • Shumë lojëra seksi hardcore
  • Shumë filma porno si bonus
  • Karaktere realiste femra 3d

Rishikimi Cons

  • Disa reklama

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TheGameofBone

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TheGameofBone