JerkDolls

JerkDolls.com

JerkDolls-Simulator Kukullash Seksi

Industria e kukullave seksuale është gati të lulëzojë. Teknologjia është këtu, por më shumë burra si ju dhe unë duhet të bindim veten se të ndyrë një kukull seksi mund të jetë një përvojë tepër intensive. Nëse nuk keni përjetuar kurrë më parë një kukull seksi, atëherë duhet të luani Plotësisht JerkDolls. Ky është një imitues kukullash seksi, në të cilin do të ndërtoni kukullën tuaj seksuale dhe më pas do ta qij atë në çdo stil ose ngërç që dëshironi. Jo vetëm që koncepti është interesant, por ky është gjithashtu një nga simulatorët më të mirë të seksit të momentit. Mundësia për kinks është e pafund dhe jam i sigurt që do të eksperimentoni shumë fantazi që nuk mund t'i përmbushni në jetën reale duke luajtur këtë lojë. Le të zhytemi pak më thellë në atë që po sjell kjo lojë në paragrafët e mëposhtëm të këtij rishikimi.

Ndërtoni Dhe Qij Vajzën Tuaj Të Ëndrrave

Loja që do të përjetoni vjen me një nga menutë më të mira të personalizimit të momentit. Ju mund të personalizoni gjithçka në lidhje me kukullën tuaj seksuale në këtë lojë, duke filluar me gjëra të thjeshta si lartësia, lloji i trupit dhe madhësia e gjinjve ose gomarit, deri në detaje të vogla si tiparet e fytyrës, modeli i flokëve, lloji i pidhit dhe shumë më tepër. Ju mund të rikrijoni çdo grua që dëshironi si një kukull seksi në këtë lojë, qoftë një njeri i famshëm apo një shtypje e jetës reale që gjithmonë keni dashur të qij. Dhe sapo ta bëni këtë, do të jeni të lirë të jetoni fantazitë tuaja me të. Kjo lojë merr konceptin e botës së hapur dhe e zbaton atë në lojën e simulatorit të seksit. Në thelb, të gjitha vrimat janë të hapura për lojë dhe i gjithë trupi i kukullave është i përgjegjshëm. Ju mund të qij ato në çdo mënyrë që ju dëshironi dhe sperma kudo që ju dëshironi.

Ju gjithashtu merrni lodra për t'i përdorur ato, veshje për t'i bërë ato më seksi dhe madje edhe disa elementë të lojës BDSM për të aktivizuar ato kinks dominator që keni në pjesën e pasme të mendjes tuaj.

Dhe pjesa më e mirë në lidhje me këtë lojë është fakti që ju do të jetë në gjendje për të luajtur atë për të lira. Shijojeni tani në kompjuterin ose celularin tuaj!

Review Pros

  • Simulator Kukullash Seksi
  • Përshtatje E Përmirësuar
  • Grafikë Të Azhurnuar

Rishikimi Cons

  • Nuk Mund Të Shkarkohet

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me JerkDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito JerkDolls