Red Dead Redemption

RedDeadRedemption

Red Dead Redemption-The XXX Parody Presinggame Ne Ishim Të Gjithë

Nuk e di nëse duhet të shkruaj edhe një përmbledhje për këtë lojë. Parodia xxx E Red Dead Redemption është një nga lojërat më të pritura në botën e të rriturve. Dhe pritja ishte e vlefshme. Ky xxx spin off ka grafikë të ngjashme me atë që gjeni në lojën origjinale. Dhe aventurat janë po aq emocionuese sa ato që keni luajtur Në PlayStation. Por këtë herë, të gjitha ato vajzat e nxehtë lopë mund të fucked vështirë, ashtu si ju gjithmonë të kërkuar.

Unë kam qenë duke luajtur këtë lojë gjatë gjithë natës para se të shkruaj këtë përmbledhje dhe mund t'ju jap një analizë të shpejtë se sa e mirë është. Unë do të përqendrohem në aspektet teknike të lojërave, sesa në histori, sepse nuk dua t'ju jap asnjë spoiler. Le të zhytemi!

Perëndimi I Egër Bëhet Me Brirë

Ajo që unë dua më shumë në lidhje me këtë lojë është fakti se historia është e ngjashme me atë në lirimin origjinal. Dhe fakti që ekipi i talentuar i zhvilluesve prapa projektit vuri shumë punë në grafikë dhe detaje të vogla e bën këtë lojë një lëshim të shkëlqyeshëm. Para së gjithash, le të flasim për motorin e lojrave. Kjo është arsyeja për të cilën gameplay është KAQ e shkëlqyer kur bëhet fjalë PËR Red Dead Redemption XXX.

Lëvizjet e personazheve janë kaq të qetë dhe filozofia e botës së hapur të lojës origjinale përkthehet në një lojë në të cilën mund të provoni të gjitha kinks që dëshironi në këtë version të rritur të bazuar në shfletues. Më pëlqen gjithashtu menuja e personalizimit në lojë. Përveç faktit që ju mund të krijoni karakterin tuaj mashkull megjithatë ju dëshironi ju gjithashtu mund të vendosni standarde për boobs dhe madhësive gomar për të gjitha chicks në lojë. Ajo që është gjithashtu interesante për këtë lojë janë zërat.

Dialogu është kaq i nxehtë dhe i ndyrë ndonjëherë. Dhe unë e dua atë që ata bënë me thekse. Do të ndiheni sikur po shikoni një film perëndimor kur këta zogj do të fillojnë të flasin. E gjithë kjo përvojë e mrekullueshme e parodisë së lojërave për të rritur mund të shijohet direkt në shfletuesin tuaj falas. Filloni të luani tani!

Review Pros

  • Hardcore Seks Veprim
  • Grafikë Të Mahnitshme
  • Nuk Kërkohet Shkarkim

Rishikimi Cons

  • Ngarkesa Më Ngadalë Në Safari

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me RedDeadRedemption

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito RedDeadRedemption