Lojra Seksi Vizatimore

cartoonstimulation.com

Lojërat e seksit vizatimor : bota revolucionare e

Lojërat vizatimore janë prova e gjallë që pornografia gëzon veten e një evolucioni fantastik dikur me teknologjinë që shkoi aq lart në ditët e sotme. Nëse në ditët kur ishim në gjendje të shikonim pornografi vetëm përmes disa imazheve të rreme në NJË TV të vjetër, sot gjithçka ndryshohet. Jo vetëm që ne shikojmë tani pornografi në cilësi TË PLOTË HD, por gjithashtu kemi mundësinë të ndihemi sikur jemi atje me teknikat e realitetit virtual. Një lloj tjetër pornografie që shpërtheu mendjet tona të çuditshme janë lojërat dhe midis tyre, Lojërat Vizatimore. Të gjithë e shikonim borëbardhën kur ishim fëmijë ose Sims. Epo, nëse keni pasur një mendje të ndyrë si unë, patjetër që i keni imagjinuar ata xhuxhët që godasin princeshën e ndrojtur ose Marge duke bërë seks të ashpër hardcore. Kjo nuk është më një ëndërr pasi sapo të futeni Brenda Lojërave Vizatimore, do të mahniteni nga të gjitha ngërçet që ju presin për t'i shijuar ato. Jo vetëm që personazhet tuaj të preferuar janë të ndyrë për ju, por gjithashtu keni mundësinë të zgjidhni kategoritë në të cilat ata e bëjnë këtë. Tani mund të shikoni tabu, skllavëri dhe dominim, shtatzënë ose ndonjë kategori tjetër të ndyrë për të cilën mund të mendoni.

Lojëra seksi vizatimore: Hyrja Në botë

Lojërat vizatimore ju paralajmërojnë që në fillim se skenat tabu dhe ekstreme seksuale do të zbulohen sapo të futeni brenda. Nëse e aprovoni, duhet të zgjidhni modalitetin me një lojtar ose multiplayer dhe të zgjidhni nëse doni të jeni viktimë ose horr. Sapo të kaloni këto zgjedhje, Marge dhe Lois ju presin lakuriq. Ju duhet të zgjidhni njërën prej tyre si skllaven tuaj seksuale. Shumë e mahnitshme, apo jo? Disa pyetje janë drejt përpara Në Lojra Cartoon me disa imazhe hardcore sfond. Ata në thelb ju pyesin nëse jeni të vetëdijshëm se kjo lojë mund të ndryshojë jetën tuaj përmes saj karakter addicting dhe ju pajtoheni me të gjitha kinks dhe pervs se loja është gati për të ju tregojnë. Gjëja më interesante është se në sfond, shumë personazhe tashmë po bëjnë seks për kënaqësinë tuaj të ndyrë. Kështu që ju merrni për të parë Lois duke u fucked vështirë në pidhi e saj, ndërsa ju keni për t'iu përgjigjur disa pyetjeve. Kjo mund të jetë edhe pse, e drejtë? Lojra Cartoon ju jep një kokat-up e asaj që po ndodh brenda dhe të ju pyes se kush do të ju pëlqen për të parë ndyrë në atje? Disa nga personazhet janë përmendur tashmë në artikull dhe përveç Marge Simpson, Ose Mbretëreshës Së Dëborës Elsa, Velma Nga Scooby Doo është gjithashtu duke pritur për ju.

Lojëra vizatimore: Sekreti I Marge, një lojë fantastike brenda

Ne të gjithë e duam Simpsons dhe fakti që ju të merrni për të parë karaktere tuaj ndyrë tani në lojëra fantastike kartonave është spektakolare. Fakti që ato bëhen interaktive është gjithashtu mahnitës. Jo vetëm Që ju shikoni Marge duke u fucked. Ju merrni për të vendosur se si ajo është fucked dhe ju zgjidhni pozicionet dhe se si personazhet tuaj do të dështoj për kënaqësinë tuaj keq. Në Lojërat Vizatimore, Sekreti I Marge përmban disa skena seksi hardcore në të cilat femra me brirë po pallohet në disa pozicione. Ajo dëshiron atë thellë brenda saj pidhi butë, i ngadalshëm, i shpejtë apo i vështirë dhe ju shtypni atë dhe të bëjë atë të ndodhë. A nuk është kjo e mahnitshme? Për të bërë në fakt boobs saj kërcej me vetëm një klik? Gjëja më e bukur në lidhje me Këto Lojëra Vizatimore është se ata i bënë të gjitha interaktive, por ju gjithashtu keni mundësinë të godisni karin tuaj pasi loja e lojës zakonisht rifillon vetëm te miu. Ka edhe disa lojëra që mund të ekzekutohen në modalitetin e historisë si ajo për të cilën do të flasim tani.

Lojra porno Cartoon: Fara E Vrasësit si një tjetër lojë interesante

Kjo lojë mund të kandidojë në mënyrë histori. Pra, në thelb, gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni opsionin, të shtriheni, të relaksoheni dhe të godisni karin tuaj ndërsa gjithçka luhet për ju si filma, por me një lojë në ekran për lojëra. Lojra Cartoon ju ofron mundësinë këtu për të kaloni pjesën interaktive në këtë lojë, por vetëm në qoftë se ju zgjidhni kështu. Kjo është në të vërtetë interesante, sepse ju ende keni mundësi këtu. Ata jo vetëm që e bënë lojën jo interaktive, por ju japin mundësinë ta bëni atë në atë mënyrë. Sa e mahnitshme është kjo? Grafika e kësaj loje është e madhe. Easyshtë e lehtë të luash eve nëse nuk zgjedh modalitetin e tregimit. Ajo që nuk më pëlqente ishin reklamat brenda lojës. Por hej, është ende një lojë porno mjaft seksi, apo jo? Një fakt tjetër mjaft interesant është se Në Lojërat Vizatimore nuk keni vetëm lojëra për të shijuar. Videot Hardcore janë gjithashtu në dispozicion atje. Pornstars si Rita Faltoyano ose Aletta Ocean janë duke pritur që ju t'i shikoni ato duke ndyrë në video me cilësi të shkëlqyeshme. Fetishes të të gjitha llojeve si fetish këmbë, gratë shtatzëna ose gangbang janë atje për fantazitë tuaja më të thella dhe më të çuditshme. Anëtarësimet falas në pornsites dhe faqet e takimeve janë bërë tashmë me llogarinë tuaj, kështu që patjetër do të keni shumë mundësi për të shijuar veten ndërsa vizitoni botën e cartoontube.

Mendimet e mia përfundimtare:

Siç mund ta shihni, Lojërat Vizatimore janë një ndërrues lojërash kur bëhet fjalë për pornografi. Ata ju japin mundësinë për të parë jo vetëm personazhet tuaj të preferuar banging, por edhe për të marrë pjesë të veprimit. Mënyra interaktive në të cilën ato janë ndërtuar ju jep mundësinë për të ndjehen pothuajse si ju jeni një ndyrë ato karaktere të nxehtë femra brenda lojrave. Mos e humbni kohën tuaj më dhe për të marrë Brenda Lojra Cartoon dhe të gëzojnë të gjitha kinks që janë në atje duke pritur për ju. Kjo është padyshim një nga porntubet më interesante që ka në internet dhe nuk do të pendoheni për një gjë të vetme sapo të vendosni të futeni. Sidoqoftë, duhet të keni kujdes, pasi ata ju paralajmërojnë, se kjo lojë mund të jetë mjaft e varur dhe mund ta gjeni veten të mbërthyer duke luajtur lojëra dhe duke parë video emocionuese ekstreme pornografike dhe skena të të gjitha llojeve sapo të futeni brenda lojërave vizatimore.

Review Pros

  • Karaktere mrekullueshëm cartoon lakuriq
  • Lojë e lehtë luaj
  • Lojëra interaktive toon

Rishikimi Cons

  • Grafikë të mesme

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojraSeksiVizatimore

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojraSeksiVizatimore