Red Dead Redemption

RedDeadRedemption

Ред Дед Искупување – Пародија Ххх Очекинггејм Ние Бевме Сите

Не знам ни дали треба да напишам рецензија за овој натпревар. Пародијата на Ред Дед Искупувањето е една од најочекуваните игри во светот на возрасните. Но, чекањето вредеше. Овој ххх спин оф има слична графика со она што го најдете во оригиналната игра. И авантурите се исто толку возбудлива како и оние што сте играле на Плејстејшн. Но овој пат, сите тие жешки кравји девојки можат да се ебат јако, како што ти отсекогаш сакаше.

Ја играм оваа игра цела ноќ пред да го напишам овој преглед и можам да ви дадам брза анализа за тоа колку е добра. Ќе се фокусирам на техничките аспекти на игрите, а не на приказната, затоа што не сакам да ви дадам спојлери. Ајде да се нурнеме!

Дивиот Запад Се Загрева

Она што го сакам најмногу за оваа игра е фактот дека приказната е слична на оној во оригиналната верзија. И фактот дека талентираниот тим на програмери зад проектот стави многу работа во графика и мали детали го прави оваа игра одлично ослободување. Сега ајде да зборуваме за моторот. Тоа е причината поради која играта е толку одлична кога станува збор за Ред Дад Редемптион ХХХ.

Движењата на ликовите се толку мазни и отворен свет филозофијата на оригиналната игра преведува на игра во која можете да се обидете сите свиоци сакате во овој интернет пребарувач базиран возрасни верзија. Исто така ми се допаѓа и менито за дотерување во играта. Покрај фактот дека можете да се создаде вашиот машки карактер сепак сакате исто така може да се постави стандарди за гради и задник големини за сите девојки во играта. Она што е исто така интересно за оваа игра се актерите.

Дијалогот понекогаш е врел и валкан. Ми се допаѓа она што го правеа со акцент. Ќе се чувствувате како да гледате вестерн филм кога овие девојки ќе почнат да зборуваат. Сето ова прекрасно искуство со пародија за возрасни игра може да се ужива директно во вашиот прелистувач бесплатно. Започнете ја репродукцијата сега!

Преглед На Добрите

  • Хардкор Секс Акција
  • Неверојатни Графика
  • Не Е Потребно Преземање

Преглед Лошите Страни

  • Товарот Побавно На Сафари

Повеќе Страници Слични На RedDeadRedemption

Приказ На Повеќе Игри
Посета RedDeadRedemption